MENÜ
TYD'ye Yapılan Ziyaretler Gürcistan Ekonomi Bakan Yardımcısı yeni turizm projelerini tanıtmak için TTYD Yönetim Kurulu ile biraraya geldi
TYD'ye Yapılan Ziyaretler / 13 Aralık 2017 Çarşamba

Gürcistan Ekonomi ve Sürdürülebilir Kalkınma Bakan Yardımcısı Giorgi Cherkezishvili, 13 Aralık 2017 günü yatırımcı ziyaretleri kapsamında TTYD Yönetim Kurulu ile bir araya geldi. TTYD Yönetim Kurulu Başkanı Oya NARİN’in başkanlığındaki heyetle The Sofa Hotel’de görüşen Bakan Yardımcısı Cherkezishvili Gürcistan’da turizm yatırımları için hazırlanan projeleri Derneğimizle paylaşarak yatırımcılara sağlanan kolaylıklar hakkında bilgiler verdi. Gürcistan Yatırım Destek Ajansı’nın da yer aldığı ziyarette yatırıma açılan turizm alanlarına ilişkin dokümantasyon da Derneğimiz ile paylaşıldı.

TTYD Başkanı Oya NARİN ziyaretten duyulan memnuniyeti dile getirerek Gürcistan’da yatırıma açılan alanlara ilgi duyacak TTYD üyelerinin yapmak isteyecekleri ziyaretlerin organizasyonu konusunda Gürcistan makamlarıyla yürütülecek işbirliğine destek vermeye  hazır olduklarını ifade etti.

ÜYELİK BİLGİ FORMU