MENÜ
Message from the Chairperson

29.03.2017 tarihinde yapılan 14. Olağan Genel Kurul’da TTYD bayrağını devralmış bulunuyoruz.  Siz değerli üyelerimizin gösterdikleri güven için şahsım ve Yönetim Kurulu adına en içten şükranlarımı sunarım.

TTYD, Ülkemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasında turizmin sahip olduğu yüksek potansiyeli en iyi şekilde değerlendirmek ve korumak amacıyla bir araya gelmiş geniş bir ailedir. Kuruluşundan geçen 29 yılda Derneğimizin tüm yönetici ve çalışanları bu inançla ve özveriyle hareket etmişlerdir. Her birini ayrı ayrı takdirle ve minnetle anmak isterim.

Kuruluş ve var olma misyonumuz doğrultusunda, yönetimimizin öncelikli hedefi yatırımlarımızı ve faaliyetlerimizi koruyacak ve güvenle sürdürebilecek bir yapının oluşturulması yönünde olacaktır. Son dönemlerde Ülkemizin yaşamakta olduğu kritik süreçte karşılaştığımız sorunları arındıracak kalıcı çözümlere gerek duyulduğu açıktır.

Aynı önemde, dünya genelinde oluşan yeni trendleri ve atılımları yakından izlemek, değerlendirmek ve rekabet avantajı getirebilecek düzenlemelerle üyelerimizin yararlanmalarına sunulacak çalışmalar kuşkusuz sürekli gündemimizde olacaktır.

Tüm üyelerimizin ihtiyaçlarını gözeten bir bakış açısı perspektifinde ortak akıl ile hareket etmek ve sektörde iyileştirmeler yapmak, yatırımcıların ihtiyaçlarına hizmet vermek ve uluslararası arenada da TTYD’yi Türk turizm yatırımlarını temsil eden bir kurum haline getirmek  için yoğun bir çalışma bizleri bekliyor.

Sizlerin destek ve katkısı, tüm sektör paydaşlarının işbirliği ile, dostluk ilişkileri içinde Türk turizmini daha yüksek düzeylere çıkartacağımıza, güzel projelere imza atacağımıza inancımız tamdır. 

Saygılarımla,

Oya Narin

Yönetim Kurulu Başkanı

MEMBERSHIP FORM